A. Antetokounmpo iš NBA G lygos keliasi į Mažeikius

2/14/2024

Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ iki sezono pabaigos sudarė sutartį su universaliu 203 cm ūgio puolėju Alexu Antetokounmpo. 22-iejų Alexas yra jauniausias NBA superžvaigždės Giannio, rungtyniaujančio Milvokio „Bucks“ komandoje, brolis.

Šį sezoną graikas rungtyniavo NBA G lygoje, Viskonsino „Herd“ ekipoje, kuri yra „Bucks“ dublerinė komanda, tačiau karjeros krypti pakeisti nusprendęs krepšininkas pastarąjį paliko. Pernai krepšininkas buvo komandos draugu su lietuviu Deividu Sirvydžiu.

„Aukštaūgių grandyje pas mus yra keturi žaidėjai, tad išlieka rizika, kažkuriam gavus traumą likti vos su trim. Tai įtakojo mūsų sprendiną sezono pabaigai pasirašyti sutartį su Alex. Alexas yra universalus žaidėjas, galėsiantis žaisti per kelias pozicijas. Tikiuosi jo debiutinis sezonas Europoje bus sėkmingas ir jis prisidės prie geresnių komandos rezultatų.“, - apie komandos naujoką kalbėjo Arūnas Liškus.

Džiaugiamės, kad pavyko susitarti dėl bendradarbiavimo ir Alexas savo tobulėjimui bei karjeros pagreičiui įgyti pasirinko „M Basket-DELAMODE“ komandą.