Startuoja prekyba „M Basket“ abonementais

7/31/2023

Po ilgos pertraukos Mažeikių komanda sugrįžta į Lietuvos krešinio lygos (LKL) kovas, o namų rungtynes artėjantį sezoną žais Telšių arenoje.

Pirmą kartą istorijoje Telšiuose vyksiančios aukščiausio lygio krepšinio rungtynės sulaukia didžiulo susidomėjimo, todėl abonementas yra patogiausias ir lengviausias būdas užsitikrinti vietą arenoje visų rungtynių metu. Įsigijus abonementą jūs taip pat sutaupysite ženklią sumą, jei pirktumėte atskirus bilietus į rungtynes.

Abonemento turėtojai rezervuos savo pasirinktą sėdimą vietą arenoje visam sezonui. Įėjimas nemokamas vaikams iki 5 m. amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos.

Abonementų turėtojai galės lankytis visose namų rungtynėse LKL ir KMT taurės varžybose.

SVARBI NAUJOVĖ. Dėl nedidelio Telšių arenos sėdimų vietų skaičiaus, šiemet pristatome naujovę, kuri padės maksimaliai užpildyti areną sirgaliais. Prieš kiekvienas rungtynes abonementų savininkai turės patvirtinti savo dalyvavimą – prisijungti prie savo Kakava.lt paskyros ir ne vėliau kaip likus 24 val. iki pasirinktų rungtynių patvirtinti savo dalyvavimą. To nepadarius, jūsų vieta arenoje bus paleista į prekybą ir ją galės įsigyti kiti aistruoliai. Apie tai, kaip patvirtinti dalyvavimą, būsite informuoti atskirai kai įsigysite abonementą.

Abonemento kaina - 99,00 €. Abonementus įsigyti galite paspaudę šią nuorodą: kakava.lt