Priekinę „M Basket“ liniją papildė aukštaūgis iš Suomijos

7/10/2023

Prie Mažeikių „M Basket“ priekinės linijos prisijungs aukštaūgis iš Suomijos Danielis Dolencas. Su suomiu sudarytas vienerių metų kontraktas.

205 cm ūgio vidurio puolėjas praėjusiame sezone rungtyniavo gimtinėje, kur gynė Kauhajokio „Karhu Basket“ komandos garbę, kuri taip pat žaidė ir „FIBA Europe Cup“ turnyre.

30-metis krepšininkas praeityje yra atstovavęs Suomijos jaunimo rinktines, pastaruosius kelis metus atstovauja vyrų rinktinei atrankos languose.

„Baiginėjame komplektacijos darbus, tad smagu, kad prie komandos jungiasi dar vienas aukštaūgis. Suomis ne tik geras žaidėjas po krepšiu, bet ir žaidėjas, pasižymintis geru tolimu metimu ir galintis išplėsti aikštelę. Būtent tokio centro ir ieškojome, tad puiku, kad sutapo mūsų ir Danielio norai ir tai virto parašais ant sutarties“, - naujoku džiaugėsi klubo direktorius Arūnas Liškus.

Nuotr.: Ville Vuorinen/Susijengi

Suomijos lygoje aukštaūgis šiemet rinko po 10,2 taško, atkovojo po 4,1 kamuolio ir atliko po 1,4 rezultatyvaus perdavimo. Tarptautiniame turnyre krepšininkui sekėsi panašiai: vidutiniškai 11,1 taško, 3,5 atkovoto kamuolio ir 1 rezultatyvus perdavimas.