Prie „M Basket“ trenerių štabo jungiasi D. Pakamanis

8/9/2023

Artėjančiame „Betsafe-LKL“ sezone vyriausiajam Mažeikių „M Basket“ treneriui Mariui Kiltinavičiui talkins buvęs krepšininkas Darius Pakamanis.

41-erių Pakamanis yra gimęs būtent Mažeikiuose, čia pradėjęs savo krepšininko karjerą ir klubo spalvas gynęs savo karjeros pabaigoje.

„Išsiskyrus su Simu, turėjome skubiai ieškoti naujojo trenerio asistento, o ieškoti visai ir nereikėjo. Darius, kaip svečias, jau vasarą lankėsi mūsų organizuotoje vasaros stovykloje ir parodė aukščiausią profesionalumą ugdant mūsų augančius talentus, tad nedvejodami pateikėme pasiūlymą ir sulaukėme teigiamo atsakymo. Džiugu, kad prie klubo jungiasi dar vienas mažeikietis!“, - džiaugėsi klubo direktorius Arūnas Liškus.

Per ilgą krepšininko karjerą gynėjas rungtyniavo ne viename užsienio klube, gynė „Šiaulių“, tuometinio Vilniaus „Lietuvos ryto“, Utenos ir kitų komandų garbę.

Pastaruosius keletą metų buvęs krepšininkas visą savo dėmesį skyrė treniravimui, pernai darbavosi Vokietijoje.

„Noriu padėkoti klubo vadovams už suteiktą galimybę dirbti gimtajame mieste, kuriame pradėjau savo kelionę į profesionalų sportą, ir aišku Mariui Kiltinavičiui, kuris patikėjo manimi priimdamas į savo trenerių štabą. Man malonu dirbti ir mokintis iš vieno perspektyviausių Lietuvos krepšinio trenerių. Esu be galo laimingas būdamas Mažeikių komandoje ir tikiuosi savo žiniomis bei patirtimi padėti siekti gerų rezultatų“, - apie naują karjeros etapą kalbėjo Pakamanis.