Komandos atakoms diriguos D. Sabeckis

6/22/2024

Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ komandos atakoms artėjantį sezoną diriguos patyręs 31-erių įžaidėjas Donatas Sabeckis. Su 198 cm ūgio krepšininku pasiektas vienerių metų susitarimas.

„Smagu, kad prie naujam sezonui formuojamos komandos prisijungė toks patyręs įžaidėjas kaip Donatas. Tikimės sėkmingo artėjančio sezono ir sėkmingo Giedriaus Staniulio ir Donato Sabeckio dueto aikštelėje. Šiuo metu artėjame prie susitarimo ir su kitais krepšininkais, kurie turėtų sustiprinti mūsų komandą ir padėtų siekti aukščiausių tikslų kitame sezone“, - apie naujoko prisijungimą kalbėjo Arūnas Liškus.

Kaunietis praėjusio sezono pradžioje pagal trumpalaikę sutartį rungtyniavo Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komandoje. Tris mėnesius ekipoje praleidęs „Betsafe-LKL“ čempionate vidutiniškai rinko po 6,2 taško ir po 3,3 rezultatyvaus perdavimo.

Sezoną krepšininkas užbaigė Lenkijoje, vilkėdamas Slupsko „Energa Czarni“ komandos marškinėlius. Sabeckis Lenkijoje rinko po 7,5 taško, 2,9 atkovoto kamuolio ir 5,9 rezultatyvaus perdavimo.

Anksčiau įžaidėjas yra vilkėjęs Kauno „Žalgirio“, „Šiaulių“, Zagrebo „Cibonos“ ir kitų komandų marškinėlius. Sabeckis