Pirmose kontrolinėse rungtynėse pasiekta pergalė

8/26/2023

Kontrolinių rungtynių ciklą Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ pradėjo pergalingai. Mažeikiečiai šeštadienį Klaipėdoje 78:76 (20:14, 22:18, 18:22, 18:22) nugalėjo „Neptūno“ komandą.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai šiose rungtynėse vertėsi be Pasaulio čempionate esančio Vaido Kariniausko ir traumas besigydančių Giedriaus Staniulio ir Lauryno Andrijausko.

„M Basket-DELAMODE“ rungtynių kontrolę perėmė pačioje jų pradžioje, o antrajame kėlinyje komandas skyrė jau 15 taškų – 40:25. Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnui“ pavyko išlyginti ir persverti rezultatą. Likus žaisti mažiau nei minutę tritaškių metimu rezultatą išlygino jau „raudonai baltų“ krepšininkas Calebas Huffmanas. Svečiai apsigynė, o po Huffmano rezultatyvaus perdavimo pergalingus taškus pelnė Artūras Jomantas. Šeimininkai dar turėjo 4 sekundes savo atsakymui, tačiau „M Basket-DELAMODE“ dar kartą sėkmingai apsigynė.

„M Basket-DELAMODE“: Danielis Dolencas 19 (6 atk. kam.), Chauncey Collinsas 12, Martynas Paliukėnas 10 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Calebas Huffmanas ir Kay‘us Bruhnke (7 atk. kam.) po 9, Andris Misters 8, Artūras Jomantas 7 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Mindaugas Motuzas ir Elvinas Nabažas – po 2.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 15, Ignas Sargiūnas ir Zsomboras Maronka po 12.

Artimiausias rungtynes „M Basket-DELAMODE“ žais rugpjūčio 29 dieną Mažeikiuose, kuomet 18:00 valandą priims Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komandą. Bilietų prekyba į šias rungtynes jau startavo – juos platina kakava.lt