Pasiruošimas sezonui baigtas pergalingai

9/14/2023

Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ krepšininkai pergalingai baigė pasiruošimą „Betsafe-LKL“ sezonui. Mažeikiečiai namuose 83:77 (15:23, 23:26, 24:10, 21:14) antroje rungtynių pusėje palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus.

Pasvalio klubas geriau pradėjo mačą ir į ilgąją pertrauką nešėsi 11 taškų pranašumą (49:38). Antroje pusėje rungtynių kontrolę perėmę Mažeikių klubo krepšininkai, po trečiojo ketvirčio buvo sumažinę deficitą iki 1 taško – 62:63. Lemiamą ketvirtį šeimininkai taip pat sužaidė sėkmingiau ir jį laimėję 7 taškais pasiekė pergalę.

„M Basket-DELAMODE“ komandoje debiutavo vakar prie komandos prisijungęs 25-erių Tadas Pažėra, kuris per 4 minutes aikštelėje taškais nepasižymėjo. Gynėjas į komandą atvyko peržiūrai.

Mažeikiečiai taip pat ieško papildymo įžaidėjo pozicijoje, po to, kai komandą paliko Vaidas Kariniauskas.

„M Basket-DELAMODE“: Chauncey Collinsas 20, Danielis Dolencas 14, Andris Misters ir Calebas Huffmanas po 13, Giedrius Staniulis (10 atk. kam.) 9, Kay‘us Bruhnke 7, Martynas Paliukėnas (7 atk. kam., 9 rez. perd.) – 3.

„Pieno žvaigždės“: Jordanas Watsonas (9 atk. kam.) 20, Brandonas Tabbas (7 atk. kam.) 18, Martynas Arlauskas (7 atk. kam.) 12.

„M Basket-DELAMODE“ savo „Betsafe-LKL“ sezoną pradės jau pirmadienį Utenoje, kovoje prieš „Uniclub Casino – Juventus“ komandą.