„M Basket-DELAMODE“ papildė amerikietis įžaidėjas

12/14/2023

Prie Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ komandos jungiasi 28-erių įžaidėjas Kamau Stokes. 183 cm ūgio gynėjas dalyvaus dviejų savaičių peržiūroje, o ją įveikęs, komandoje liktų iki sezono pabaigos.

Krepšininkas komandoje pakeis kitą amerikietį, 23-ejų Calebą Huffmaną, kuris palieka komandą.

Praėjusį sezoną Stokes pradėjo Čekijoje, Nimburko ERA komandoje. Krepšininkas su komanda debiutavo Čempionų krepšinio lygoje (BCL), tačiau nesėkmingai – sužaidus vos tris minutes patyrė kelio raiščių traumą, dėl kurios nerungtyniavo visą likusį sezoną.

Šį sezoną amerikietis pradėjo Suomijos „Kouvot“ komandoje, kur spėjo sužaisti trejas rungtynes, per kurias rinko po 11,7 taško, 2 atkovotus kamuolius ir 2,7 rezultatyvius perdavimus.

„Praėjus daliai sezono, yra visiškai akivaizdu, kad komandai trūksta įžaidėjo. Po daugiau nei du mėnesius trukusių paieškų ir įvairiausių pokalbių su žaidėjais ir agentais, į komandą pasikvietėme Kamau. Tikimės, kad jis užpildys šią spragą. Su Kamau pasirašėme vienerių metų sutartį, bet palikome bandomąjį laikotarpį. Tikiuosi žaidėjas pateisins lūkesčius ir galėsime džiaugtis priimtu sprendimu“, - apie naujoko atvykimą kalbėjo Arūnas Liškus