Klubo pranešimas: dėl „Betsafe-LKL“

5/23/2023

Direktorius Arūnas Liškus:

Po vakar paskelbtos žinios, kad „M Basket“ priimta į „Betsafe-LKL“ šeimą, visiems kyla daug klausimų, tad pasistengsiu apie viską trumpai papasakoti. Tiesa, ne visus atsakymus dar žinau pats. Svarbiausia žinia, taip, „M Basket“ kitais metais atstovaus mūsų miestą LKL.

Apie planuojamą komandos sudėtį. Kaip krepšinio mėgėjas, norintis mėgautis šiuo žaidimu, tikiuosi, kad pavyks surinkti gyvą ir įdomią komandą. Su klubu sutartis kitam sezonui turi Mindaugas Motuzas ir Laurynas Andrijauskas, turėję dviejų metų kontraktą, taip pat sutarėme, kad klube lieka ir kitais metais tikrai aikštelėje pasirodys Artūras Jomantas. Rytoj ketiname paskelbti informaciją apie komandos vyriausiąjį strategą, su kuriuo visi sutartiniai klausimai jau suderinti. Kitų dominančių žaidėjų sąrašas, jau pas mane ant stalo, dabar laukia įtemptas darbas įrodyti jiems, kad Mažeikiuose jie laukiami ir Mažeikiuose jie gaus geriausią, ką gali pasiūlyti LKL klubas vidutiniokas. NKL žaidėjams jau buvome įrodę, kad žaidėjas mūsų klube yra pats svarbiausias, dabar teks tą patį įrodyti LKL lygiu. Mažeikiai myli krepšinį, tad į šį procesą įsijungia vis daugiau bendruomenės narių, rėmėjų suteikiančių klubui ne tik finansinę paramą, bet gerinančių komandos žaidėjų buitį ir kitaip prisidedančių prie klubo veiklos. O sirgaliai Mažeikiuose, ko gero patys geriausi, tad sutiksime žaidėjus šiltai ir pasistengsime, kad metai ar keleri mūsų klube, paliktų jiems tik geriausius prisiminimus.

Apie namų aikštę. Taip, kol kas neturime savo arenos ir planuojame žaisti svetur, ir mano nuomone, geriausias variantas praleisti vieną sezoną svetur, būtų Telšių arena. Jau turėjau susitikimų su Telšių meru, kitais Telšių valdžios atstovais ir gavau patvirtinimus, kad Telšiuose esame laukiami. Dabar sieksime atlikti tam tikrus pakeitimus Telšių arenoje, siekdami įrodyti LKL, kad Telšių arena gali atitikti LKL reikalavimus. Lyga turi suprasti, kad geriau komandą matyti prastesnėje, bet pilnoje sirgalių arenoje, nei gražioje, bet tuščioje. Mažeikių sirgaliai tikrai užplūs Telšių areną, o pasipildžius ir vietiniais Telšių sirgaliais, manau galime pasiekti „soldoutą“ daugelyje mūsų namų rungtynių. Tai mano nuomone būtų geriausias variantas, bet neatmetame ir Šiaulių arenos, taip pat turime ir dar vieną pasiūlymą. Viskas paaiškės jau artimiausiu metu. Turėdamas atsakymą galėsiu informuoti, kur tiksliai žaisime namų rungtynes artėjančiame sezone.

Apie areną Mažeikiuose. Kaip klubas siekiame turėti savo namus ir žaisti savo mieste. Jau birželio mėnesio Mažeikių rajono tarybos posėdyje, savivaldybė ketina mūsų klubui panaudos sutartimi perduoti valdyti seną sporto pastatą, kuriame senais laikais vykdavo LKL kovos. Atlikę namų darbus, galime patvirtinti, kad šis sporto pastatas po rekonstrukcijos gali virsti puikia namų arena, talpinančia iki 1500 žmonių. Jau esame pradėję projektavimo darbus ir tikimės, kad rėmėjų pagalba ir pritraukiant papildomą Valstybės finansavimą ar be jo, sekantį sezoną galėtume pasitikti kompaktiškoje, jaukioje savo namų arenoje. Pasistengsime pastate įrengti įdomius garso ir vaizdo efektus ir krepšinio rungtynių metu daryti šou ne prastesnį, nei daro Kauno Žalgirio komanda. Šiuolaikinis žiūrovas nori ne tik krepšinio, bet ir reginio, tad bandysime žiūrovams tai duoti.

Apie biudžetą. Artėjančiam sezonui planuojame 800 tūkst. eurų biudžetą, nors tikslas vis dar išlieka 1 mln. Po to kai klubui buvo suteikta LKL licencija toliau ketiname dirbti su potencialiais rėmėjais ir tikimės, kad mums pavyks įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Apie tikslus artėjančiame sezone. LKL žaisime pirmą sezoną po ilgos pertraukos, tad negalime tikėtis atsidurti ketverte, nors kas žino... Daug kas priklauso nuo biudžeto kurį pavyks surinkti, tad jeigu planas pavyktų, tikimės „playoff‘uose“ duoti kovą mūsų varžovams. O visumoje, tikimės būti įdomūs, galintys įkąsti visiems varžovams.