Startuoja bilietų prekyba į „Betsafe-LKL“ rungtynes Telšiuose

9/16/2023

Startuoja bilietų prekybą į pirmąsias Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ namų rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate Telšių arenoje. Raudonai balti pirmosiose rungtynėse namie susikaus su Virginijaus Šeškaus treniruojama Jonavos „CBet“ komanda, kuri praėjusiame sezone užėmė 4-ąją vietą, o KMT taurės varžybose pasidabino sidarbu.

Bilietai rungtynių dieną bus brangesni!

Nuolaida senjorams, studentams, moksleiviams ir neįgaliesiems taikoma tik internetu, su kodu MINUS25. Prie įėjimo į areną būtina pateikti nuolaidą patvirtinantį dokumentą.

SVARBI NAUJOVĖ. Dėl nedidelio Telšių arenos sėdimų vietų skaičiaus, šiemet pristatome naujovę, kuri padės maksimaliai užpildyti areną sirgaliais. Prieš kiekvienas rungtynes abonementų savininkai turės patvirtinti savo dalyvavimą – prisijungti prie savo Kakava.lt paskyros ir ne vėliau kaip likus 24 val. iki pasirinktų rungtynių patvirtinti savo dalyvavimą. To nepadarius, jūsų vieta arenoje bus paleista į prekybą ir ją galės įsigyti kiti aistruoliai. Apie tai, kaip patvirtinti dalyvavimą, būsite informuoti elektroniniu paštu jau pirmadienį.

BILIETAI: MAŽEIKIŲ „M BASKET-DELAMODE“ – JONAVOS „CBET“ (SPAUSTI)