Keičiasi bilietų kainos artėjančiame sezone

Startavus sezono abonementų prekybai skelbiame ir kito sezono bilietų kainas. Galime patvirtinti – laukti neverta, įsigyti sezono abonementą verta!

7/1/2022

Startavus sezono abonementų prekybai skelbiame ir kito sezono bilietų kainas. Galime patvirtinti – laukti neverta, įsigyti sezono abonementą verta!

Bilietų kainos ateinančiame sezone:
PILNA KAINA – 5,00€
MOKSLEIVIAMS, STUDENTAMS, SENJORAMS IR NEĮGALIESIEMS (SU PAŽYMĖJIMU) – 2,50€
„VENTOS BARDAKO“ ORGANIZUOTO PALAIKYMO NARIAMS – 0,00€

Praėjusiame sezone į rungtynes nemokamai patekti galėjęs jaunimas šį sezoną tai padaryti galės tik vienu būdų – prisijungęs prie organizuoto palaikymo balkone.

Pirkdami bilietus į Mažeikių „M BASKET“ rungtynes jūs tampate ne tik komandos sirgaliais, bet ir rėmėjais – už tai esame Jums dėkingi. Norint sutaupyti – kviečiame įsigyti sezono abonementą.

Visi įsigiję sezono abonementą galės sutaupyti ženklias sumas: blogiausio scenarijaus atveju (komandai nepatekus į atkrintamasias varžybas) sutaupysite apie 36%, o sėkmingai susiklosčius atkrintamosioms varžyboms – net 50% bilietų kainos. Taip pat visą sezoną gausite 15% nuolaidą klubo atributikai įsigyti.

Abonementus galite įsigyti BILIETAI LT interneto svetainėje www.bilietai.lt bei Mažeikių MAXIMA parduotuvių (Žemaitijos ir Laisvės g.) informacijos kasose.

Įmones, norinčias įsigyti didesnį skaičių abonementų prašome susisiekti telefonu +37069881566.

ĮSIGYTI ABONEMENTĄ: https://bit.ly/3y7DTOp