Pristatome naująjį komandos pavadinimą ir įvaizdį

Naująjį krepšinio sezoną Mažeikių miesto krepšinio komanda pasitinka atnaujinusi ne tik sudėtį, bet ir komandos įvaizdį.

6/22/2022

Naująjį krepšinio sezoną Mažeikių miesto krepšinio komanda pasitinka atnaujinusi ne tik sudėtį, bet ir komandos įvaizdį. Nuo šiol Mažeikių krepšinio klubas turi naują pavadinimą – „M BASKET“, o taip pat ir naują komandos logotipą. Komandos spalvos išlieka nepasikeitusios – raudona ir balta.

„Mūsų krepšinio klubas auga ir tikiuosi, jog artimiausiu metu išaugsime tiek, kad galėsime žengti ir už Lietuvos ribų. Norime jums pristatyti naują tarptautinį mūsų krepšinio klubo pavadinimą ir prekinį ženklą „M BASKET“. Naujasis pavadinimas ir logotipas simbolizuoja modernumą ir modernų mūsų požiūrį į klubo valdymą, tikslų siekimą, aiškiai nusako atstovaujamą sporto šaką. Tikimės, kad naujasis komandos pavadinimas ir logotipas taps neatsiejamu mūsų ženklu tiek NKL, vėliau LKL ir galbūt ateityje tarptautiniuose turnyruose. „M BASKET“ – tai tarptautinis Mažeikių bendruomenės krepšinio klubo vardas, „M BASKET“ – tai aukšto lygio krepšinio organizacija apimanti profesionalų krepšinio komandą ir vaikų akademiją, „M BASKET“ – tai Mažeikių krepšinis, kuris, tikimės bus gerbiamas visų mūsų miestiečių ir kitų miestų bei šalių klubų, su kuriais mes kovosime.“ – naująjį komandos įvaizdį pristatė klubo vadovas Arūnas Liškus.

Mažeikių komanda keturis sezonus nuo 2017 iki 2021 metų buvo žinoma kaip „Ereliai“, o visus kitus sezonus praleido po „Mažeikių“ vardu.