Vyriausiojo trenerio poste – permainos

11/10/2023

Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ komandos vyriausiojo trenerio poste – permainos. Komandos vairą iš Mariaus Kiltinavičiaus perima 39-erių specialistas Nikola Vasilevas.

„Po ilgų svarstymų, diskusijų su komandos savininkais, rėmėjais, pokalbių su žaidėjais apie situaciją komandoje, treniruočių ir varžybų procesą, teko priimti nelengvą sprendimą, dėl vyriausiojo trenerio keitimo. Noriu padėkoti Mariui už darbą, už įdėtas pastangas, emocijas, siekiant geresnių rezultatų“, - apie permainas kalbėjo klubo direktorius Arūnas Liškus.

Bulgarijos pasą turintis ir Šiaurės Makedonijoje gimęs Vasilevas Lietuvoje naujoku nebus – pastarasis ne vienerius metus dirbo tuometinio Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Alytaus „Dzūkijos“ trenerių štabuose, 2021-2022 m. sezone buvo vyriausiasis alytiškių treneris. Pastaraisiais metais Vasilevas buvo Šiaurės Makedonijos rinktinės asistentu bei dirbo su jaunimo rinktinėmis.

„Marių vyriausiojo trenerio pareigose keičia Nikola Vasilevas. Treneris puikiai pažįstantis lygą, ne vienerius metus yra dirbęs Lietuvoje. Pažįstantis ir daugelį mūsų žaidėjų, kuriuos treniravo, yra užsitarnavęs jų pagarbą. Tikimės, kad šis sprendimas išeis į naudą ir laukiame Nikola jau šio vakaro treniruotėje stojant prie komandos vairo“, – tęsė A. Liškus.

Vasarą prie mažeikiečių prisijungęs Kiltinavičius su komanda „Betsafe-LKL“ pasiekė 2 pergales iš 8 galimų, tuo tarpu „Citadele-KMT“ turnyre patyrė visus keturis pralaimėjimus.

Nuotr. BNS