Pirmasis naujokas – V. Kariniauskas

6/1/2023

Pirmasis Mažeikių „M Basket“ komandos naujokas šią vasarą – 29-erių įžaidėjas Vaidas Kariniauskas. Stipriausių šalies klubų ir Lietuvos rinktinės garbę gynęs gynėjas vadovaus į aukščiausią Lietuvos krepšinio lygą („Betsafe-LKL“) sugrįžtančių mažeikiečių atakoms.

Kariniauskas pastaraisiais metais yra reguliarus ir svarbus Lietuvos rinktinės narys atrankų languose, o 2016-aisiais dalyvavo Olimpinėse žaidynėse Brazilijoje.

„Vaidas mano manymu vienas geriausių įžaidėjų Lietuvoje, tad labai džiaugiuosi, kad sekančiame sezone turėsime jį savo komandos sudėtyje. Malonu, kad Artūro ir Mariaus darbas komplektuojant komandą duoda tokių vaisių. Tikiuosi neužilgo turėsime ir daugiau gerų naujienų“, - apie komandos naujoką kalbėjo klubo direktorius Arūnas Liškus.

Nuotr.: Augustas Didžgalvis

Praėjusį sezoną įžaidėjas pradėjo Vokietijoje, Bambergo „Brose“ komandoje, o vėliau persikėlė į Rumuniją – Bukarešto „Rapid“ komandą. Rumunijos čempionate krepšininkas vidutiniškai rinko po 12,4 taško, atliko po 4,4 rezultatyvaus perdavimo ir atkovojo po 2,5 atšokusio kamuolio.

Lietuvio komanda serijoje dėl bronzos 2:3 nusileido kito lietuvio, Tomo Rinkevičiaus treniruojamai Sibiu CSU komandai.

Sezoną prieš tai Kariniauskas vilkėjo Vilniaus „Ryto“ marškinėlius su kuriais tapo LKL čempionu. Krepšininkas tuomet rinkdavo po 7,7 taško ir atlikdavo po 3,4 rezultatyvaus perdavimo.