Svarbi informacija abonementų turėtojams!

9/20/2023

Dėl nedidelio Telšių arenos sėdimų vietų skaičiaus, šiemet pristatome naujovę, kuri padės maksimaliai užpildyti areną sirgaliais. Prieš kiekvienas rungtynes abonementų savininkai turės patvirtinti savo dalyvavimą – prisijungti prie savo Kakava.lt paskyros ir ne vėliau kaip likus 24 val. iki pasirinktų rungtynių patvirtinti savo dalyvavimą. To nepadarius, jūsų vieta arenoje bus paleista į prekybą ir ją galės įsigyti kiti aistruoliai.

Dalyvavimą rungtynėse svarbu patvirtinti ne vėliau nei parą iki rungtynių pradžios. Pavyzdžiui, jeigu „Betsafe-LKL“: Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ – Jonavos „CBet“ rungtynės vyks rugsėjo 23 dieną 17:00 val., dalyvavimą patvirtinti reikia ne vėliau nei rugsėjo 22 dieną 17:00 val.

Dalyvavimas rungtynėse tvirtinamas išsiimant nemokamą bilietą. Abonementas nėra bilietas ir pateikę jį prie įėjimo į areną nebūsite įleistas.

Laiku nepatvirtinus dalyvavimo rungtynėse Jūsų vieta likus parai iki rungtynių pradžios išeina į viešą prekybą standartine kaina, kuri galioja tose rungtynėse.

Dalyvavimą tvirtinti galite rungtynėms iškart pasirodžius prekyboje – rekomenduojame tai padaryti laiku ir nelaukti, kadangi rizikuojate nepatekti į krepšinio rungtynes.

Visi abonementų turėtojai elektroniniu paštu gavo instrukciją, kaip patvirtinti savo dalyvavimą rungtynėse. Instrukciją taip pat galite atsisiųsti paspaudę čia.