Š. Valunta sugrįžta į Mažeikius

6/25/2024

Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ komanda turi dar vieną naujoką. Į komandą po metų pertraukos sugrįžta 190 cm ūgio gynėjas Šarūnas Valunta.

23-ejų krepšininkas užpernai vilkėdamas raudonai baltus marškinėlius padėjo Mažeikių klubui sugrįžti į „Betsafe-LKL“ pirmenybes, o pernai su Palangos „Olimpu“ Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo trečiąją vietą.

„Džiugu, kad po metų pertraukos prie komandos vėl jungiasi Šarūnas Valunta. Mano nuomone, Šarūnas jau pasiruošęs aukštesniam lygiui ir galės tai pademonstruoti artėjančiame sezone“, - apie gynėjo sugrįžimą į komandą komentavo Arūnas Liškus.

Valunta praėjusiame sezone Nacionalinėje krepšinio lygoje rinko po 9,7 taško, 2,8 atkovoto kamuolio ir 4,9 rezultatyvaus perdavimo. Karaliaus Mindaugo taurės turnyre per šešerias rungtynes pelnydavo po 7,2 taško, atkovodavo po 2,2 kamuolio ir atlikdavo po 3,3 rezultatyvaus perdavimo.

Įžaidėjo pozicijoje rungtyniaujantis krepšininkas aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje jau yra debiutavęs atstovaudamas Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandai, vilkėjo ir „Šiaulių“ marškinėlius.